• TR
 • EN
 • CH
 • FR
 • ES
 • AR
 • RU
 • DE
 • Bemis Elektrik,1994 yılında Türkiye'nin önde gelen sanayi kentlerinden biri olan  Bursa'da kurulmuştur. Endüstriyel elektrik malzemeleri üretmek amaçlı kurulan Bemis; 3 çeşit yassı tip trifaze fiş priz üreterek üretimine başlamış olup, kısa sürede sektörünün öncüsü konumuna gelmiştir.

  Bemis, Bursa Organize Sanayi Bölgesinde modern üretim tesisi olan  11 bin metrekare kapalı alanda; %100 yerli üretimi ile  3 bin çeşit endüstriyel elektrik malzemesi üretmektedir.

  ISO 9001-2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, CE, TSE, GOST-R, UKRSEPRO ve TÜV Kalite Belgelerine sahip olan Bemis;eğitimli ve tecrübeli  ekibi ile sektör liderliğini sürdürmektedir.

  Dünya markası olma yolunda planlı çalışmalar yapan Bemis; hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

  Bemis tescilli sloganı olan "Kalite saygının ifadesidir!..” anlayışıyla ürünlerini  üretmeye ve satış sonrası hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.

  Bemis, yaptığı ihracatlar ile sadece iç pazarda değil, dünya pazarında da tanınan bir marka olma yolunda seri ve sağlam adımlarla ilerlemektedir.

  Alanında Türkiye’nin pazar lideri olan Bemis; farklı standartlarda plastik, metal ve kauçuk fiş prizleri,farklı güç değerlerine göre standart gerekliliklerine uygun olarak üretmektedir.

  Endüstriyel fiş prizlerin yanı sıra  Plastik Dağıtım Panoları (Kombinasyon Kutuları), Plastik Buat Kutuları, Plastik Panolar, Buton ve Şalter Kutuları, Plastik ve Metal Kablo Makaraları, Seyyar El Lambaları, Emniyet Trafolu Aydınlatma Lambaları, Otomatik Sarım Mekanizmalı Enerji Aktarım Sistemleri ürünleri ile sanayinin tüm alanlarına teknik çözümler sunmaktadır.

  İç pazarın yanı sıra; Rusya, Mısır, Cezayir, İran, Azerbeycan, Portekiz, Ukrayna, Nijerya, Bulgaristan, Romanya, Sırbistan, Fransa, Almanya, Polonya, Kırgızistan, Beyaz Rusya, Kazakistan, Irak, Türkmenistan, Özbekistan, Tacikistan, İsveç, Mongolya, Güney Afrika, Kosova, Tunus, Ürdün, Fas, Şili, Kuveyt'e ihracatı da bulunan Bemis, yurtiçi satış ve pazarlama faaliyetlerini grup şirketlerinden olan Bempa Pazarlama Ltd. Şti. aracılığı ile yapmaktadır.

  Uzman Ur-Ge kadrosu ile ürünlerinin tasarım aşamasından, satış sonrası hizmete kadar tüm süreçlerini modern sistemlerle yöneten ve geliştiren firmamız; proje, taahhüt ve bayi müşteri profiline doğrudan ve dolaylı olarak teknik destekler de vermektedir. Sanayinin tüm alanlarında ürünleri ile var olan Bemis Elektrik, otomasyon, otomotiv, makine,maden, gıda, hastane, liman ve gemi sanayisine özel olarak üretmiş olduğu ürünlerle de sektöründe öne çıkmaktadır.

  İlkeli duruş, sistemli pazarlama ve satış, satış sonrası hizmet bizim temelimizi oluştururken, müşterilerimizin durumunu güncel bir şekilde takip ederek, yılda 2 kez yapılan müşteri memnuniyeti anketlerini değerlendirmekte, bu bağlamda eksikliklerini tespit ederek doğru yönde çalışmalar yapmaktadır.

  Bemis ; ürünlerini  135 seçkin bayisi sayesinde son kullanıcı geri dönüşlerinden yararlanarak sürekli geliştirmektedir. Ürünlerinde tüketici memnuniyetini esas alan Bemis; bu doğrultuda Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem vermekte, kolay ve fonksiyonel kullanıma uygun ürün tasarımları yapmaktadır.

  Üretmiş olduğu malzemelerin tamamına yakınını bünyesinde bulunan laboratuvarında test ederek belgelendirebilen Bemis; töleranslardaki sapmaları izleyerek kalitesini kontrol altında tutmayı ve geliştirmeyi başarmaktadır.

  Bemis;en büyük gücünü çalışanlarından ve müşterilerinden almaktadır, çalışanlarının sadakati, gayreti, dikkati ve verimli çalışmaları sayesinde kaliteyi ucuza üretmesine imkan sağlamaktadır, müşterilerinin tercihi ise tartışılmaz en büyük avantajlarından biridir.

  Türkiye’nin teknik ekibi, kaliteli ürünün, kaliteli hizmetin ve yerli ürünün tercih edilmesi gerektiğini düşünen duyarlı bir kitledir, bu müşteri kitlesinin büyük çoğunluğu Bemis markasını tercih etmektedir.

  Bemis, müşterilerinin marka tercihlerini hak etmiş; bundan sonrada hak edebilmek için gereken hassasiyet ve sorumlulukla çalışmalarını sürdürmeye karşı kararlı bir yol izlemeyi ilke edinmiştir.

  Bemis; başarılarının kalıcı ve sürdürülebilir olması için kurumsallaşma kültürünü benimseyerek , bu alandaki çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam etmektedir.

   

  MİSYONUMUZ; 

  Sürekli gelişen, estetik ve güvenli ürün gamıyla, paydaşlarının isteklerini karşılamaktır.

   


  VİZYONUMUZ;

  Kalite ile anımsanan lider bir dünya markası olmaktır.