Haberler

Win Eurasia 2023 fuarında BEMİS rüzgarı

İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Win Eurasia 2023 ziyaretçilerine kapılarını açtı. 7-10 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleşen fuarda endüstriyel elektrik malzemeleri üreticisi Bemis de yerini aldı.
Devamı

Bemis Elektrik, Light + Building 2022 Autumn Editon’da

Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen Dünyanın en önemli ve en büyük Uluslararası Elektrik, Aydınlatma, Yapı ve Teknolojileri Fuarı light+building pandemi nedeniyle 4 yıl aradan sonra kapılarını 2-6 Ekim 2022’de ziyaretçilerine açıyor.
Devamı

Bemis Antalya'da Beğeni Topladı

22-25 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Uluslararası Elektrik ve Aydınlatma İhracatcıları Buluşmasın’da sergilediğimiz ürünlerle ziyaretçilerden yoğun ilgi gördük.
Devamı

27. İzmir Mermer Fuarı

Bemis Teknik Elektrik olarak 30 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında 27’ncisi düzenlenen doğal taş sektöründe dünyanın en önemli buluşma noktalarından biri olan İzmir Mermer fuarına katıldık. Yoğun bir ilgiyle karşılandığımız bu fuarda, yeni iş birliklerine imza attık.
Devamı

Bemis’te Yıl Sonu Balosu!

Bemis kadınlarımızın katıldığı 2021 yıl sonu balosu düzenlendi. Renkli görüntülere yer verilen bu etkinlikte, karaoke ve çeşitli halk oyunları oynanarak eğlenceli vakit geçiren kadınlarımıza sürpriz hediyeler dağıtıldı.
Devamı

Türkiye'de İlk

CEE Norm RS serisinin en güçlü yeni üyesi 160A. & 380V. CEE Norm tüketicinin kullanımına sunuldu.
Devamı

Bemis'in Enerjisi Artık Güneşten!

Organize Sanayi bölgesinde bulunan fabrikamızın çatısına Güneş Enerji Santral Projesini (Çatı GES) yatırımını tamamlayarak yenilenebilir enerjiyi kullanımına başlandı. Yaklaşık 11.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinin çatısına yerleştirilen 520 KWp kapasiteli 1136 adet güneş enerji paneli ile yıllık 716.682,4 kWh elektrik üretimi gerçekleştirilecek.
Devamı

RS Kampanyası

RS serisi ile tanışmayan kalmasın! 5 ürün alana 1 bedava veya yakıt çeki hediye.
Devamı

Uzman Elektrik'ten Fabrikamıza Ziyaret

1995 yılından beri İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren bayimiz UZMAN ELEKTRİK, fabrikamızı ziyaret etti. Kendilerine fabrika turu ve eğitim salonumuzda ürünlerimiz ve üretim ile ilgili teknik bilgiler içeren bir sunum gerçekleştirdik. UZMAN ELEKTRİK ekibine ürünlerimize göstermiş oldukları ilgi ve ziyaretleri için teşekkür ederiz.
Devamı

Sosyal Mesafeli Bayramlaşma

31 Temmuz Cuma günü idrak etmeye başlayacağımız Kurban Bayramı dolayısı ile 29 Haziran Çarşamba günü Bemis Elektrik'te sosyal mesafe kuralları çerçevesinde bayramlaşma programı düzenlendi.
Devamı

Bemis'in Miniklerinden 23 Nisan Kutlaması

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100. yılı, Türkiye’nin ve dünyanın tüm çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bemis'in minikleri çoşkuyla kutladılar.
Devamı

2019 İkinci Çeyrek Değerlendirme Toplantısı

5-6 Temmuz 2019 tarihleri arasında Bemis Pazarlama satış temsilcileri, Bemis Teknik Elektrik A.Ş. yönetim kadrosuyla 2019 yılının ikinci çeyrek dönem toplantısını gerçekleştirdik.
Devamı

Bemis'ten Bahar Kampanyası

Bemis'ten bahar kampanyası. Kampanya kapsamında Monofaze Kauçuk Düz Fiş, Uzatma Priz ve Üçlü gruptan oluşan 2400 TL tutarında 1 koli ürün alana 300 TL akaryakıt veya alışveriş çeki hediye edilecek. 
Devamı

Fiş & Priz Geri Dönüşüm Kampanyası

Maden ocaklarında ve ağır sanayide yoğun olarak kullanılan 63 ve 125A. edüstriyel fiş ve prizlerin sıkça arızalanmaları nedeniyle önemli sayıda sarfiyat söz konusudur. Arızalı ürünlerin doğaya zarar vermemesi amacı ile yenisi ile değiştirilerek geri toplama ve dönüştürme projesi BEMİS tarafından başlatılmıştır. MADSİAD ve İMSİAD’ın destekleri sayesinde bu proje amacına ulaşacaktır.
Devamı

2018 Değerlendirme, 2019 Çalışma Stratejileri Belirleme Toplantısı

Endüstriyel elektrik malzemeleri üretiminde 25. yıldır hizmet veren Bemis Elektrik, 2018 yıl sonu değerlendirme ve 2019 yılı hedefleri toplantısını 14-15 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirdi.
Devamı

BTSO Bursa Endüstri Zirvesi 2018

BTSO Bursa Endüstri zirvesi kapsamında davet ettiğimiz, 5 ülkeden 10 misafirimiz ile yeni işbirlikleri adına verimli ve yoğun 3 gün geçirdik. 2019 yılı için planladığımız, 50 ülkeye ihracat hedefine, emin adımlarla ilerliyoruz.
Devamı

Bemis Eğitim Faaliyetlerine Start Verdi

Türk Sanayisinin değer yaratan öncü iş adamlarından olan Şinasi Güneş; 37 ülkeye ihracat yapan yüzde yüz Türk sermayesi ile kurmuş olduğu Bemis Teknik Elektrik A.Ş.’nin kapılarını; BBS belgelendirme eğitim ve gözetim hizmetleri A.Ş.’nin hazırladığı "ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimine" ve Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencilerine açarak yılın ilk eğitim faaliyetini gerçekleştirmiştir.
Devamı

Bemis Teknik Elektrik A.Ş. Fabrika Açılışı

BEMİS, Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 11 bin metrekare kapalı alana sahip olan modern tesisinin açılışını gerçekleştirdi.
Devamı

BTSO Bursa Endüstri zirvesi

Bemis Elektrik olarak; BTSO Bursa Endüstri zirvesi kapsamında davet ettiğimiz, 8 ülkeden 16 misafirimiz ile yeni işbirlikleri adına verimli ve yoğun 3 gün geçirdik. 2019 yılı için planladığımız, 50 ülkeye ihracat hedefine, emin adımlarla ilerliyoruz.
Devamı

Aselsan Yetkilileri Bemis'te

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Türk savunma sanayinin önemli firmalarından ASELSAN'ın satın alma yetkililerini Bursalı firmalarla buluşturdu.
Devamı

Cezayirli Bayilerimizin Bemis Ziyareti

Değerli Cezayir distribütörümüz ve bayilerini, Bursa'da ağırladık.
Devamı

Bemis'te Motivasyon Günü

Bemis Elektrik bünyesinde, farklı konu ve içeriklerin masaya yatırıldığı eğitim faaliyetleri tüm hızıyla sürüyor.
Devamı

Bemis'te Eğitim Günü

Bemis olarak kurulduğumuz günden bu yana ana ilkemiz, sürekli gelişim. Kalite standardımızı korumak ve geliştirmek adına personelimiz için eğitim programları düzenliyoruz.
Devamı

2017 Gelişmeler ve İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı

14-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında Bempa Pazarlama satış temsilcileri, Bemis Teknik Elektrik A.Ş. yönetim kadrosuyla 2017 yılının ilk yarı dönem toplantısını gerçekleştirdik.
Devamı

2017 Yeni Ürün Lansmanı

Yeni kombinasyon serilerimiz V7 ve V12’nin ürün lasmanını ülke genelinde çalışan müşteri temsilcilerimizin de katılımıyla gerçekleştirdik.
Devamı

Ortadoğu Bemis'i Keşfetti

Sektörün prestijli fuarlarından biri olan Dubai Middle East Electricity 2017 fuarında katılımcı olan Bemis Elektrik , Yoğun ziyaretçi akınının olduğu fuarda , Birleşik Arap Emirlikleri ve Suidi Arabistan, Afganistan, Hindistan, Kuveyt, Katar gibi çevre ülkelerden gelen ziyaretçiler ile tanışma ve Bemis'i tanıtıma imkanı buldu.
Devamı